Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiAugust 20 2024 02:07:56
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Wilczym Tropem
Biegali by uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja stworzyła największy w Polsce projekt edukacyjno – biegowy, którego celem jest oddanie hołdu żołnierzom Wyklętym. Największy Bieg Pamięci w Polsce odbył się w po raz czwarty, 28.02.2016 r. w ponad 170 krajach całego świata. Na naszym terenie: w Kodniu, Konstantynowie i w Białej Podlaskiej (start i meta ul. Prosta obok Zakładu Karnego). Trasa prowadziła po ulicach miasta na dwóch dystansach - Bieg Honorowy na 1963 m i Bieg na Piątkę na dystansie 5 km. Długość trasy Biegu Honorowego na 1963 m, to dystans symboliczny, upamiętniający rok w którym zginął ostatni żołnierz Wyklęty – Józef Franczak, pseudonim „Lalek”. Żołnierze antykomunistycznego powstania - z ryngrafami z Matką Bożą na piersiach i orłami w koronie na wojskowych czapkach po wojnie walczyli z nowym sowieckim okupantem. Nie zgadzali się na zniewolenie Polski i pozostali do końca wierni Niepodległej Rzeczypospolitej. W ostatecznie przegranej walce odnieśli wiele zwycięstw. Potrafili skutecznie ochraniał Polaków przed samowolą komunistycznej władzy: rozbijali więzienia i areszty, uwalniając zatrzymanych przez Urząd Bezpieczeństwa i Milicję Obywatelską; atakowali posterunki MO, siedziby UB i urzędy, paraliżując działanie komunistycznej administracji; wygrywali bitwy z grupami operacyjnymi KBW, UB, MO i NKWD. Bieg ich pamięci odbył się w Białej Podlaskiej po raz drugi. Wśród biegających, jak zwykle liczna grupa mieszkańców Terespola: na dystansie 1963 m: Eliza Biegajło, Klaudia Chomiuk, Adam Dobrowolski. Karol Guziuk, Weronika Guziuk, Patrycja Danieluk, Natalia Pietrusik, Katarzyna Tabulska, Weronika Tabulska, Karolina Tabulska i Krystyna Pucer, a na 5km: Marta Banach Klujewska, Grzegorz Jakuszko i Katarzyna Tabulska. Warto zaznaczyć, że jako pierwszy na metę (1963m) przybiegł Adam Dobrowolski, a trzeci Andrzej Jachny Jakuszko na 5 km. Wszyscy biegaliśmy w koszulkach z wizerunkami „wyklętych”, a na mecie otrzymaliśmy pamiątkowe medale.

cheba dnia February 28 2016 14:48:06 0 Komentarzy · 651 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa Świata w Eisstocka
Kolejne cenne doświadczenie.

Cztery drużyny „wystawił” Andrzej Korbal na Mistrzostwach Świata w Eisstocku. Zawody odbyły się 17 – 28.02.2016 roku w Klobenstein we Włoszech w kategorii juniorów i seniorów. W młodszej grupie startowało 12 państw, a w seniorach aż 22 ( m.in. z tak odległych jak: Kolumbia, Brazylia). Polskę reprezentowali: Agata Korzeniewska, Michał Korneluk, Bartosz Maryniuk, Jakub Żądło, Jowita Korbal, Wioleta Stępień, Paulina Biłanicz, Ewelina Stefanowicz, Kamil Drapich, Jakub Żukowski, Bartłomiej Wiśniewski, Stanisław Daniluk. W poszczególnych konkurencjach najlepsze okazały się drużyny z tradycjami, gdzie eisstock jest bardzo popularny tj.: Niemcy, Austriacy i Włosi. Podopieczni Andrzeja Korbala nie osiągnęli sukcesów w ostatecznej klasyfikacji ale postęp młodzieży jest widoczny. Trzeba zaznaczyć, że w każdej konkurencji „nasi” byli znacznie młodsi od rywali. Cieszą zwłaszcza pojedyncze zwycięskie mecze z liczącymi się na arenie międzynarodowej drużynami: najmłodsza drużyna U16, startująca po raz pierwszy w zawodach pokonała m.in. Białoruś, Finlandię i Czechy. Z Włochami wygrali chłopcy, a z Finlandią dziewczęta. Jest to efekt pracy wspólnej trenera i młodzieży. Pomimo nieporównywalnych warunków do treningu, kolosalnej różnicy w sprzęcie treningowym zawodnicy z Terespola zaczynają być widoczni w rywalizacji na arenach Europy i Świata. Sam wyjazd był niezwykle udany pod każdym względem. Oprócz czysto sportowych doświadczeń zawodnicy zwiedzili Alpy (mieszkali w hotelu u ich podnóża!, a niektórzy nawet odważyli się zjeżdżać na nartach!). Młodzież spotkała starych znajomych i poznała nowych. Spotkanie było okazją również do „szlifowania” języka obcego.

cheba dnia February 27 2016 17:35:05 0 Komentarzy · 617 Czytań · Drukuj
Grali w Rejonie
FINAŁ REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ,
27.01.2016 r., RADZYŃ PODLASKI


27 stycznia 2016 r. w Radzyniu Podlaskim odbyły się zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców na szczeblu Rejonu. W nowej i nowoczesnej hali sportowej spotkali się Mistrzowie Powiatów z rejonu. Gospodarzem finału był ZSZ w Radzyniu. Zawody przebiegały w sportowej, zgodnej z zasadami fair play walce. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie I LO w Łukowie – i to oni właśnie wystąpią 10 lutego w Mistrzostwach Województwa w Biłgoraju. Podopieczni Andrzeja Korbala zajęli 5 miejsce w rejonie. LO Terespol reprezentowali: Patryk Roślik, Marek Piskorz, Bartek Terpiłowski, Jakub Czapski, Tomasz Gujski, Patryk Żukowski, Damian Dekiert, Kacper Magielnicki i Dawid Marchewka.

cheba dnia January 27 2016 18:49:14 0 Komentarzy · 583 Czytań · Drukuj
Sensacyjne rozstrzygnięcia!
HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ, TERESPOL, 21.01.2016R

W zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentantów szkół powiatu bialskiego. Mecze rozgrywane były w 2 grupach systemem „każdy z każdym”.

Wyniki grupy I:
1. LO Wisznice – LO Międzyrzec – 0:3
2. LO Terespol – ZSKR Leśna POdl. – 1:0
3. LO Wisznice – LO Terespol – 0:3
4. LO Międzyrzec Podl. – ZSKR Leśna POdl. – 1:1
5. LO Wisznice – ZSKR Leśna Podl. – 0:4
6. LO Terespol – LO Międzyrzec Podl. – 0:0
Wyniki grupy II:
1. ZSP Międzyrzec Podl. – ZSE Międzyrzec Podl. – 0:1
2. ZS Małaszewicze – ZS Janów Podl. – 2:0
3. ZSP Międzyrzec Podl. – ZS Małaszewicze – 0:2
4. ZSE Międzyrzec Podl. – ZS Janów Podl. – 1:0
5. ZSP Międzyrzec Podl – ZS Janów Podl. – 0:2
6. ZSE Międzyrzec Podl. – ZS Małaszewicze – 0:1

Półfinał:
LO Terespol – ZSE Międzyrzec Podl.– 0:0, 3:2 w karnych!
LO Międzyrzec – ZS Małaszewicze – 2:1
Mecz 0 III miejsce:
ZSE Międzyrzec Podl. – ZS Małaszewicze – 0:3
Mecz o I miejsce:
LO Miedzyrzec – LO Terespol – 0:0, 2:3 w karnych!

Trzeba przyznać, że ostateczne rozstrzygnięcia są sensacyjne! Mecze były niezwykle zacięte, wystarczy powiedzieć, że „nasi” zarówno w półfinale, jak i w finale wygrywali w rzutach karnych! Odpowiednia strategia, taktyka prowadzącego drużynę, Andrzeja Korbala zdecydowała o zdobyciu Mistrzostwa Powiatu przez chłopców z LO Terespol! Finał rejonu odbędzie się 27.01.2016 r. w Radzyniu Podlaskim.
Mistrzowie Powiatu w Halowej Piłce Nożnej 2016 r.: Patryk Roslik, Marek Piskorz, Bartek Terpiłowski, Jakub Czapski, Tomasz Gujski, Patryk Żukowski, Damian Dekiert, Kacper Magielnicki, Dawid Marchewka.


cheba dnia January 21 2016 15:28:36 0 Komentarzy · 581 Czytań · Drukuj
Świętowali w obecności pary prezydenckiej
Spotkanie Rodziny Olimpijskiej

11 stycznia 2016 roku w Centrum Olimpijskim PKOl im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej. Honorowymi gośćmi uroczystości była pierwsza para RP - Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką.
W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego po raz kolejny zebrało się grono znakomitych gości, którym sport, a w szczególności ten olimpijski, jest bliski sercu. Wśród zaproszonych - Klub Olimpijczyka z Terespola reprezentowany przez Krystynę Pucer – przewodniczącą. Obecnych przywitał prezes PKOl Andrzej Kraśnicki. Stwierdził, że rodzina olimpijska jest coraz większa. Jest to ogromna szansa na promowanie wartości związanych z ruchem olimpijskim, którymi są: przyjaźń, doskonałość, szacunek i fair play. Podsumowując, stwierdził, że 2015 był dobrym rokiem dla polskiego sportu. Sportowy rok podsumował także szef resortu sportu i turystyki Witold Bańka. – „Sport fantastycznie potrafi jednoczyć i ma dużą rolę wychowawczą. Dlatego ważne jest, aby zadbać właśnie o aktywność fizyczną dzieci i młodzieży”. Głos zabrał także honorowy gość - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Podziękował wszystkim, którzy pracują na sukces sportowy, ponieważ jest on zawsze efektem współdziałania wielu osób.
Odsłonięta została pamiątkowa tablica poświęcona Igrzyskom Europejskim Baku 2015. Za współpracę w roku 2015 podziękowano przedstawicielom Sponsorów i Partnerów Polskiego ruchu Olimpijskiego, a do rosnącej wciąż Rodziny Olimpijskiej dołączył nowy Partner - renomowana firma doradcza Deloitte.
Najwyższe wyróżnienia Polskiego Komitetu Olimpijskiego - Order Zasługi PKOl z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Prezesa PKOl Andrzeja Kraśnickiego odebrali: Irena Szewińska i Ryszard Parulski.
Ogłoszono laureatów Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej PKOl im. Piotra Nurowskiego. W kategorii „Sportowiec roku” laureatką została Anita Włodarczyk - złota medalistka MŚ, rekordzistka Świata w rzucie młotem. W kategorii „Drużyna roku” - Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn, a w kategorii „Trener roku” - Czesław Cybulski (współtwórca polskich sukcesów w rzucie młotem).
Uroczyście pożegnano sportsmenki, które zakończyły kariery sportowe: Annę Rybicką: 2-krotną uczestniczkę IO (Atlanta i Sydney), srebro w drużynie – 2000r. oraz Julię Michalską-Płotkowiak - wioślarkę, 2-krotną uczestniczkę IO (Pekin, Londyn), brązową medalistkę z Londynu (w parze z Magdaleną Fularczyk).
Laureatami nagród nadziei olimpijskich zostali: - młodzieżowe mistrzynie świata - czwórka podwójna: Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann, Krystyna Lemańczyk i Olga Michałkiewicz i brązowy medalista mistrzostwach świata seniorów w wyścigu na 200 m stylem motylkowym, członek sztafety 4x200 stylem motylkowym na IO w Rio - Jan Świtkowski.
Za rok 2015 MKOl przyznał Trofeum w kategorii „Sport i innowacje”, a otrzymał ją profesor dr hab. nauk medycznych - Marek Krawczyk. Nagrodę wręczyła członkini MKOl, pani Irena Szewińska.


cheba dnia January 12 2016 01:08:20 0 Komentarzy · 644 Czytań · Drukuj
Mężczyźni walczyli w Brześciu
GRAND PRIX EUROPY EISSTOCKA SENIORÓW, BRZEŚĆ.

24 drużyny z 9 krajów stanęło na starcie zawodów mężczyzn na Białorusi. Zawodnicy: Austrii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Czech, Rosji, Litwy, Białorusi i Polski rywalizowali 27 i 28 listopada 2015 r. w Brześciu. Zawody odbywały się na lodzie (lodowisko Dynama Brześć). Startowali przedstawiciele najlepszych Klubów Sportowych z poszczególnych krajów. Tym razem bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Niemiec (zajęli dwa pierwsze miejsca!) i Austrii. Polskę reprezentowali zawodnicy z Bydgoszczy i dwie drużyny z Terespola. „Nie osiągnęliśmy spektakularnych wyników ale też nie można powiedzieć, że udział był porażką. Przeciwnie, udział w zawodach był udany pod każdym względem, zarówno towarzyskim, poznawczym, jak i sportowym. Mieliśmy kolejną okazję uczyć się od najlepszych, no i możliwość gry na lodowej nawierzchni. Doświadczenie zdobyte podczas zawodów – bezcenne!” – powiedział opiekun drużyn z Terespola, Andrzej Korbal. Nasi wystąpili w składzie: Andrzej Korbal, Tomasz Czapski, Marek Czerwiński i Zdzisław Wołoszko (I drużyna), oraz: Bartek Wiśniewski, Michał Korneluk, Stanisław Daniluk i Hubert Dołega (II drużyna).

cheba dnia December 16 2015 20:53:12 0 Komentarzy · 643 Czytań · Drukuj
Walczyły kobiety
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ EISSTOCKA SENIOREK, BRZEŚĆ.

Dwa dni trwał Międzynarodowy Drużynowy Turniej Eisstocka Kobiet w Brześciu na Białorusi. 21 i 22.11.2015 r. spotkało się 14 drużyn z sześciu krajów: Austrii, Niemiec, Rosji, Białorusi, Włoch i Polski. Zawody rozgrywane były na lodzie. „Byliśmy jedyną drużyną, która nie miała odpowiedniego obuwia do gry na takiej nawierzchni. Stąd nieco słabsze wyniki ale nasze dziewczęta w czasie rzutów po prostu ślizgały się na lodzie! Inna sprawa, że zawody rozgrywane były w kategorii seniorów, a nasze zawodniczki to przecież licealistki. Polki miały mniej lat niż ich rywalki trenowały” – stwierdził Andrzej Korbal. Nie mniej jednak była to kolejna okazja by podpatrywać i uczyć się od najlepszych! Tradycyjnie bezkonkurencyjne okazały się drużyny: 1 m – Austria, 2m – Włochy, 3m – Niemcy. Polskę reprezentowały podopieczne Andrzeja Korbala w składzie: Ewelina Stefanowicz i Wioleta Stępień (obie LO Terespol) oraz Jowita Korbal i Paulina Biłanicz (obie II LO Biała Podlaska). Za tydzień rywalizować będą mężczyźni. Trzymamy kciuki..!!!

cheba dnia December 16 2015 20:50:38 0 Komentarzy · 651 Czytań · Drukuj
27. Bieg Niepodległości
Świętowali biegając

Tegoroczny, 27. Bieg Niepodległości, 11.11.2015 r. poświęcony był pamięci Danuty Siedzikówny „Inki”. Była ona sanitariuszką 5. Wileńskiej Brygady AK, podkomendną mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”. 20 lipca 1946 roku została aresztowana przez UB w Gdańsku. W trakcie śledztwa była bita i poniżana, mimo to odmówiła składania zeznań. Skazana na śmierć, została rozstrzelana 28 sierpnia 1946 roku.
Z Terespola w 27. Biegu Niepodległości wystartowali: Marek Dac, Aleksandra Kotowska, Katarzyna Tabulska, Katarzyna Raźniewska-Darczuk, Dominika Maciuk i Krystyna Pucer. Wszyscy wzięliśmy udział w akcji „biegnę dla Kuby” i wsparliśmy 10-letniego chłopca, podopiecznego Fundacji Spełnionych Marzeń. Zawody rozpoczęły się od wspólnego odśpiewania hymnu Polski. Punktualnie o godzinie 11.11 wraz z niemal 13 tysiącami uczestników utworzyliśmy wielką, żywą biało – czerwoną flagę (ubrani byliśmy w białe i czerwone koszulki).
Najszybciej trasę biegu pokonali: Iwona Lewandowska (34:36) i Łukasz Paraszyński (30:11). Wśród startujących nie zabrakło byłych mistrzów na czele z Robertem Korzeniowskim.
Dla uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości żołnierze PKW KFOR pobiegli tego samego dnia w Kosowie!

cheba dnia November 12 2015 08:12:59 0 Komentarzy · 666 Czytań · Drukuj
7. Biegnij Warszawo
Pobiegli z Warszawą

Biegnij Warszawo to impreza sportowa z wielkimi tradycjami, która od lat plasuje się w czołówce polskich biegów ulicznych. W 2009 roku została uznana za najlepsze wydarzenie sportowe w Warszawie a od 2010 roku biegaczom towarzyszą także piechurzy uczestniczący w akcji "Maszeruję kibicuję".
Czwartego października 2015 roku reprezentowały Terespol w Biegnij Warszawo: Ola Kotowska i Krystyna Pucer. Pokonałyśmy malowniczą, wytyczoną przez samo centrum stolicy, 10-kilometrową trasę w identycznych, pomarańczowych koszulkach. Świetna pogoda, rewelacyjna organizacja, wspaniali kibice. Dodatkową przyjemność stanowiło spotkanie po latach… mojej kolezanki ze studiów Hani Wiśnickiej z Garwolina na biegowym szlaku! Naszym – biegających - wspólnym celem jest promocja biegania, jako najprostszej formy ruchu. Bo sport jest dla wszystkich! Zawiązałyśmy sznurówki i postawiłyśmy wspólnie z innymi uczestnikami zielony krok wsparcia dla osób z chorobą Gauchera w realizacji ich marzeń!

Najszybciej 10 – kilometrową trasę pokonali w gronie 9 tys. biegaczy z 27 krajów medaliści mistrzostw Polski na długich dystansach: Mariusz Giżyński (WKS Grunwald Poznań) – 30.20 i Katarzyna Kowalska (LKS Vectra Włocławek) – 34.08.
Kolejne dwa tysiące wzięło udział w „Maszeruję-Kibicuję”. Grupę dwóch tysięcy piechurów, którzy maszerowali na 5 km prowadził mistrz olimpijski w skoku wzwyż z Montrealu (1976) Jacek Wszoła. Za nim podążali inni czołowi przed laty sportowcy, m.in. jeden z najwybitniejszych florecistów Jerzy Kaczmarek oraz medalista igrzysk i mistrzostw świata w kolarstwie Tadeusz Mytnik.

cheba dnia October 05 2015 07:08:28 0 Komentarzy · 672 Czytań · Drukuj
Komunikat Jubileuszowych Biegów w Terespolu
KOMUNIKAT KOŃCOWY
POWIATOWE XXV BIEGI ULICZNE, TERSPOL, 24.09.2015 R.


cheba dnia September 25 2015 09:38:45 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1332 Czytań · Drukuj
XXV Powiatowe Biegi Uliczne, Terespol, 24.09.2015
Jubileuszowe bieganie w Terespolu

478 osób ukończyło XXV Powiatowe Biegi Uliczne zorganizowane przez Klub Olimpijczyka w Terespolu 24 .09.2015 r. Zawody rozpoczęły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Reprezentanci Polski w Eisstocka: Bartłomiej Wiśniewski, Jakub Żukowski, Ewelina Stefanowicz i Wioleta Stępień wnieśli flagę olimpijską. Flagę na maszt wciągnął Wicemistrz Europy w podnoszeniu ciężarów Mateusz Skulimowski. W sztafecie z ogniem olimpijskim wystąpili: Patrycja Chomiuk – Mistrz Polski, Kacper Magielnicki – Mistrz Polski i Mateusz Skulimowski – Wicemistrz Europy (wszyscy podnoszenie ciężarów). Znicz olimpijski zapaliła trzykrotna olimpijka, Lidia Chojecka. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć śp. Wincentego Kozłowskiego, wieloletniego nauczyciela i znakomitego wychowawcy wielu pokoleń młodzieży Liceum im. Bohaterów Warszawy w Terespolu. Delegacja młodzieży, reprezentanci Polski w Eisstocka: Ewelina Stefanowicz, Jakub Żukowski i Wioleta Stępień złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicze na Jego grobie.

Zabierając głos burmistrz Jacek Danieluk powitał gości i młodzież, również tych z zaprzyjaźnionego GM nr 2 z Brześcia: dyrektora – Romana Granicznego i zastępcę Irinę Lewańczuk. W sposób szczególny powitał olimpijkę Lidię Chojecką: Halową Mistrzynię Europy (3 razy), 3 – krotną brązową medalistkę Halowych Mistrzostw Świata, 5 zawodniczkę Igrzysk Olimpijskich w Sydney i 6 w Atenach. Wszystkim zawodnikom życzył dotarcia do mety i jak najlepszych wyników osiągniętych w sportowej walce. Oficjalnie zwody otworzyła dyrektor ZSO nr 1 w Terespolu Dorota Szprychel.

Sportowcy, którzy w ostatnim czasie osiągnęli sukcesy na sportowej arenie Polski i Europy: Patrycja Chomiuk, Kacper Magielnicki i Mateusz Skulimowski otrzymali z rąk pana burmistrza upominki. Organizatorzy podsumowali konkurs na Plakat Promujący Terespolskie Biegi. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac z całego powiatu bialskiego. Wyróżnieni zostali: Klaudia Lubeńczuk, Maja Dąbrowska, Emilia Zańkiewicz, Magda Kruszewska, Ewelina Kaździoł, Emilia Stefaniuk, Paulina Mikołajczuk, Dorota Michalak i Eliza Biegajło. Otrzymali oni dyplomy i upominki ufundowane przez PKOL. Pani Lidia Chojecka wpisała się do kroniki Klubu Olimpijczyka.

Młodzież rywalizowała na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Odbyło się 15 biegów. Najlepsi otrzymali medale, nagrody i dyplomy. Sponsorami zawodów byli: Urząd Miasta Terespol, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, P.H.U. „Mirpol” – Joanna Kotowska, Kwiaciarnia „Stokrotka” – Stanisława Dac i Pizzeria „Solare” – Radosław Bancarzewski. O bezpieczeństwo zawodników dbała Policja, a opiekę medyczną zapewniły: Danuta Żądło i Elżbieta Wegiera. Całą, niezwykle sprawną obsługę techniczną zapewniła tradycyjnie młodzież liceum w Terespolu.

Dopisała pogoda, nie zawiedli uczestnicy i goście. Śmiało można powiedzieć, że jubileuszowe biegi były udane! Zawodnicy po raz kolejny mieli możliwość obcowania ze sportowcem „z najwyższej półki”. Wykorzystali okazję do rozmowy, czy wspólnej fotografii z panią Lidią. Jubileusz uświetniło również wydanie monografii biegów: „Dwadzieścia pięć lat minęło…”

cheba dnia September 25 2015 09:31:08 0 Komentarzy · 795 Czytań · Drukuj
Strona 16 z 40 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch