Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiAugust 20 2024 14:32:00
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Biegali w przyjaźni
Biegali w przyjaźni


W sobotę 15 czerwca 2013r w Terespolu odbył się VIII Międzynarodowy Bieg Przyjaźni Terespol – Brześć, którego głównym celem jest międzypaństwowa idea wspólnoty i przyjaźni w duchu sportowej rywalizacji. W tym roku start odbył się w Polsce, a meta na Białorusi. Udział w zawodach wzięło 117 zawodników z Polski (w tym ok.10 osób z Terespola), Białorusi i Ukrainy. Zawodnicy mieli do pokonania trasę z Terespola do Brześcia przez przejście graniczne na rzece Bug. Ponieważ jest to równocześnie granica Unii Europejskiej, to blisko 200 metrowy odcinek pokonaliśmy z paszportem w ręce. Trasa liczyła ok. 12 kilometrów. Zawody odbywały się pod Honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Białoruskiego Komitetu Olimpijskiego. Organizatorami zawodów są: Klub Olimpijczyka, Miejski Ośrodek Kultury wraz z Urzędem Miasta w Terespolu i Wydziałem Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Brześć.
Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się w centrum miasta na wzór olimpijski. Po odegraniu trzech hymnów narodowych reprezentanci tych krajów wnieśli flagę olimpijską. Przy dźwiękach hymnu Olimpijskiego na maszt wciągnęła ją reprezentująca Polski Komitet Olimpijski Elżbieta Kwiatkowska. Znicz olimpijski zapalił olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Montrealu w podnoszeniu ciężarów Kazimierz Czarnecki, a jego ogień dostarczyła sztafeta złożona z reprezentantów startujących krajów.
Głos zabrali: burmistrz miasta Terespol – Jacek Danieluk, wice mer Brześcia – Władimir Czernow, konsulowie: RP- Roman Galus, Ukrainy w Brześciu - Roman Terszowczyn, konsul Białorusi w Białej Podlaskiej – Aleksiejew Siergiej oraz prezes Klubu Sportowego w Kowlu na Ukrainie – Sergiej Panasiuk i olimpijczyk Kazimierz Czarnecki.
Ceremoniał otwarcia uświetniła orkiestra dęta z Białorusi. Zawodnicy wystartowali około godziny 10.30. Na trasie sportowcom bardzo życzliwie kibicowali mieszkańcy Terespola i okolic, „przygrywała” również wspomniana orkiestra. Na mecie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a pierwsza trójka w swoich kategoriach wiekowych również nagrody rzeczowe.

cheba dnia June 17 2013 11:00:09 0 Komentarzy · 833 Czytań · Drukuj
XII Olimpiada Terespolskich Przedszkolaków
XII Olimpiada Terespolskich Przedszkolaków

12 czerwca 2013r. w Terespolu Klub Olimpijczyka zorganizował zawody sportowo – rekreacyjne dla dzieci z miejscowego przedszkola. W parku przy liceum stawiło się ponad 100 małych sportowców. Otwarcie imprezy odbyło się tradycyjnie zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Magda Gregorczuk, Nikola Przytuła, Michał Nowicki, Piotr Gołębiowski, Stasio Kuras i Kamil Chiluk wnieśli uroczyście flagę olimpijską, a przy dźwiękach hymnu olimpijskiego na maszt wciągnął burmistrz miasta Jacek Danieluk. Pochodnę z ogniem wniósł Mikołaj Lesik. Znicz olimpijski zapaliła dyrektor Przedszkola, pani Joanna Oleszczuk. Apel Olimpijski odczytała reprezentantka szkoły w lekkoatletyce, Weronika Guziuk. Burmistrz Jacek Daniluk powitał dzieci, podziękował za organizację. Wyraził nadzieję, że wśród nich są przyszli olimpijczycy. Życzył pięknej pogody i udanej zabawy. Wygłosił formułę rozpoczynającą imprezę. Organizatorzy przygotowali wiele konkurencji dokładnie dostosowanych do wieku, możliwości i potrzeb uczestników. Wszyscy świetnie się bawili. Widać było wielkie zaangażowanie i chęć sprawdzenia się. Nie było przegranych, czy wygranych. Każde z dzieci było zwycięzcą. Żadna z konkurencji nie była trudna, a w razie kłopotów dzieci mogły liczyć na dyskretną pomoc młodzieży pomagającej w sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Było słonecznie, wesoło i kolorowo. Z głośników płynęła dziecięca muzyka. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy zaprojektowane przez uczniów liceum. Natomiast Przedszkole otrzymało w nagrodę za udział w XII Olimpiadzie „Małpi gaj” ze zjeżdżalnią oraz mini szczudła. Fundatorem upominków był Urząd Miasta w Terespolu. Na zakończenie wszystkie dzieci wspólnie z organizatorami odtańczyły „pociąg”. Pani dyrektor Joanna Oleszczuk podziękowała za organizację i jednocześnie wyraziła nadzieję na spotkanie w przyszłym roku.

cheba dnia June 12 2013 21:31:11 0 Komentarzy · 855 Czytań · Drukuj
XIV Piknik Olimpijski – „Soczi 2014”
XIV Piknik Olimpijski – „Soczi 2014”

Można powiedzieć, że tylko po części pod hasłem Soczi, a w dalszej to po prostu pod hasłem „wielkiej ulewy”. Jak co roku Polski Komitet Olimpijski postarał się aby ten Piknik był najlepszy. Sprawianie nam (uczestnikom) frajdy i przyjemności ze sportowej rywalizacji to jego główny cel. Klub Olimpijczyka z Terespola 9 czerwca (niedziela) reprezentowało 61 osób – uczniów obu terespolskich szkół, oraz jego sympatyków. Gościem specjalnym był pan Wiktor Kajdałow, przedstawiciel Klubu Olimpijczyka z Brześcia. Swój pobyt w Warszawie tradycyjnie zaczęliśmy od zwiedzania Muzeum Sportu. Następnie całą grupą przeszliśmy do Parku Kępa Potocka. Tam po terenie Pikniku przechadzał się twórca nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, baron Pierre de Coubertin, który opowiadał o sobie i o tym czym są igrzyska. Zaprezentowano nam dyscypliny sportowe, które są w programie Zimowych Igrzysk Olimpijskich, ale pamiętano też o letnich. Na własnej skórze doświadczaliśmy co to znaczy wysiłek, braliśmy udział w konkurencjach sportowych, w których nasi idole zdobywają medale na olimpijskich arenach: badminton, podnoszenie ciężarów, hokej na trawie, jeździectwo, judo, kajaki, kolarstwo, koszykówka, lekko atletyka, piłka nożna, strzelectwo, łucznictwo, szermierka, tenis stołowy, zapasy. Nie ma drugiego takiego miejsca gdzie jest tyle naraz możliwości uczestnictwa w sportowej rywalizacji! Gośćmi Pikniku była ponad setka medalistów olimpijskich, również tych z Londynu. Największą atrakcją cieszyła się mini skocznia narciarska, na której był prezes PZN Apoloniusz Tajner w raz z trenerem Łukaszem Kruczkiem. Jednak największymi gwiazdami skoczni byli zawodnicy: Kamil Stoch, Marcin Kot i Piotr Żyła. Niespotykanym wydarzeniem była możliwość jazdy na łyżwach, spotkania z tegorocznymi M?: Luizą Złotkowską, Katarzyną Woźniak i Natalią Czerwonka. Obecny był również tegoroczny zdobywca Pucharu Świata na 1500m – Zbigniew Bródka. Dużym powodzeniem tradycyjnie cieszyły się symulatory wioślarskie, gdzie z ogromną swobodą i humorem rywalizację prowadził i wtajemniczał w wiedzę o olimpiźmie i olimpijczykach Kajetan Broniewki. Mieliśmy możliwość zdobycia mnóstwa autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć z olimpijczykami. Dość powiedzieć, że spotkaliśmy tam między innymi: Irenę Szewińską, Grażynę Rabsztyn, Ryszarda Szurkowskiego, Otylię Jędrzejczak, Adnrzeja Szarmacha, Monikę Hojnisz, Krystynę Pałkę i wielu, wielu innych. Nie da się opisać wszystkich atrakcji. Jak zwykle było super! Niestety, przykrego psikusa sprawiła nam pogoda! Olbrzymie ilości wody lejącej się z nieba spowodowały, że nie do końca mogliśmy zrealizować swoje plany i marzenia. Chociaż nie zdobyliśmy wszystkich autografów, nie zrobiliśmy wielu zdjęć, czy nie próbowaliśmy swoich sił w wielu jeszcze konkurencjach, to śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczny Piknik Olimpijski był niesamowity pod każdym względem! Cieszymy się, że mogliśmy w nim uczestniczyć i obiecujemy wrócić tam za rok!

cheba dnia June 10 2013 10:45:19 0 Komentarzy · 807 Czytań · Drukuj
Polska Biega w Terespolu
Polska Biega w Terespolu

Pod szyldem Polska Biega po raz pierwszy i na pewno nie ostatni z inicjatywy Klubu Olimpijczyka wystartował Terespol. Pod względem bezpieczeństwa zawody zabezpieczała Policja. Hasłem przewodnim biegu było: „Nie żyjemy po to by biegać, lecz biegamy po to by żyć”. Zawody uroczyście otworzył burmistrz miasta, pan Jacek Danieluk. W imprezie wzięło udział ponad 100 osób. Najmłodszą uczestniczką biegu była ośmioletnia dziewczynka, a najstarsi mieli nawet ponad 50 lat! Wśród biegających byli uczniowie, nauczyciele włącznie z dyrektorem szkoły ZSO nr1, panem Tomaszem Oleszczukiem. Trasa prowadziła głównymi ulicami miasta i liczyła około 3 kilometrów. Po drodze oklaskiwali nas mieszkańcy. Niespodziankę sprawili pracownicy Urzędu Miasta, którzy liczną grupą z transparentami i flagami głośno nam kibicowali. Wszyscy w dobrej kondycji dotarliśmy do mety. Podczas biegu nie rywalizacja była najważniejsza, ale sam udział. Biegaliśmy po zdrowie, radość i satysfakcję z podjętego wyzwania. Nagroda na mecie należy się każdemu, bo każdy kto walczy z własnymi barierami jest prawdziwym zwycięzcą! Udowodniliśmy, że „biegać każdy może” i mamy nadzieję, że impreza zachęci wielu nowych ludzi do biegania. Autorką zdjęć była Paulina Nejman, uczennica naszego liceum, której serdecznie dziękujemy!

cheba dnia May 24 2013 20:34:12 0 Komentarzy · 861 Czytań · Drukuj
Międzynarodowy Turniej Eisstocka, 11.05.2013r., Terespol
Międzynarodowy Turniej Eisstocka, 11.05.2013r., Terespol


W uroczystym otwarciu zawodów udział wzięli: Przedstawiciel Międzynarodwej Federacji Eisstocka, Udo Raicheneker, Mer Brześcia, Władimir Czernow, Burmistrz miasta Terespol, Jacek Danieluk, Dyrektor ZSO nr 1 w Terespolu Tomasz Oleszczuk. Wszyscy goście gratulowali pomysłu organizacji i promocji nowej dyscypliny sportowej, życzyli udanych zawodów pod względem organizacyjnym i satysfakcjonujących wyników. W zawodach udział wzięli zawodnicy z Brześcia, Bydgoszczy i Terespola. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I m – Brześć I - 14:2
II m – Bydgoszcz – 10:6
III m - Terespol I – 6:10
IV m – Brześć II – 6:10
V m – Terespol II – 4: 10

Od 26 do 30 czerwca 2013r. w Brześciu odbędzie się Międzynarodowy Turniej z udziałem drużyn z : Brazylii, Australii, Austrii, Niemiec, Włoch, Litwy, Białorusi oraz Polski ( drużyna z Terespola!)

cheba dnia May 16 2013 10:15:41 0 Komentarzy · 804 Czytań · Drukuj
Pożegnanie klas trzecich
Pożegnanie klas trzecich


26 kwietnia podczas pożegnania klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy w Terespolu ogłosiliśmy wyniki corocznego Plebiscytu na 10 – ciu Najpopularniejszych sportowców w roku szkolnym 2012 – 2013. A oto wyniki:

I m – Adam Dobrowolski – 382pkt
II m – Mateusz Brzeziński – 295pkt
III m – Wowczeniuk Piotr – 257pkt
IV m – Gutko Justyna – 246pkt
V m – Mateusz Wiktoruk – 235pkt
VI m- Patryk Tryczyk – 214pkt
VII m – Dawid Nazaruk – 211pkt
VIII m – Łukasz Matwiejuk – 209pkt
IX m – Karolina Komockaja – 197pkt
X m – Magdalena Benich – 197pkt
Zwycięzcom gratulujemy!

Spotkanie było również okazją do podziękowania, tym uczniom, którzy godnie reprezentowali szkołę na sportowych arenach powiatu, województwa, a czasem nawet poza granicami kraju. Przez dalsze, dorosłe życie niechaj prowadzą was słowa Pierre de Coubertina: „W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka; istotną rzeczą jest nie zwyciężać, lecz umieć toczyć rycerski bój”.
Pamiętaliśmy również o tych, którzy pracowali w różny sposób na rzecz szkolnej kultury fizycznej, na rzecz Klubu Olimpijczyka. Pamiętajcie, że: „warto robić dobre rzeczy, a dobro, które czynisz, zawsze do Ciebie wróci”.
Trzymamy kciuki na maturze i za dokonanie właściwych życiowych wyborów! Powodzenia!

cheba dnia May 12 2013 20:34:25 0 Komentarzy · 811 Czytań · Drukuj
KOMUNIKAT KOŃCOWY V KATYŃSKIE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE TERESPOL, 18.04.2013
KOMUNIKAT KOŃCOWY
V KATYŃSKIE POWIATOWE
BIEGI PRZEŁAJOWE TERESPOL, 18.04.2013

cheba dnia April 21 2013 20:39:23 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2550 Czytań · Drukuj
W Terespolu uczcili pamięć Olimpijczyków i Piotra Nurowskiego.
W Terespolu uczcili pamięć Olimpijczyków i Piotra Nurowskiego.
Niezwykle uroczysty charakter miały V Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe 18.04.2013r w Terespolu. Podczas otwarcia został zachowany Ceremoniał Olimpijski: flaga, znicz, odczytany został również Apel Olimpijski. Uczczono też pamięć Olimpijczyków zamordowanych w Katyniu. Z tej okazji odbył się niezwykle przejmujący Apel Poległych. Na skraju lasu, przy dźwiękach werbli robił niesamowita wrażenie! Organizatorzy pamiętali również o tragicznie zmarłym Prezesie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Piotrze Nurowskim. Jego pamięć zgromadzeni uczcili minutą ciszy.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta Terespol, pan Jacek Danieluk, Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Bialskiego, Marzenna Andrzejuk, Sekretarz Urzędu Gminy Terespol, pan Bogdan Daniluk, Członek Zarządu BSZS, pan Dariusz Duklewski i gość honorowy, Olimpijczyk Grzegorz Kotowski – uczestnik XXI Letnich Igrzysk Olimpijskich Głuchych w Taipei na Taiwanie w 2009r., brązowy medalista Mistrzostw Świata i Europy w sztafecie 4x100m. Członek kadry Polski na XXII Letnie Igrzyska w stolicy Bułgarii, Sofii. Zabierając głos goście gratulowali pomysłu, uroczystej oprawy i wspaniałej organizacji. Organizatorzy podsumowali VI Konkurs na Plakat Olimpijski, tym razem promujący Zimowe Igrzyska w Soczi. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Jury wyróżniło aż 14 prac, po raz pierwszy obecni byli autorzy z poza gminy. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez PKOL. Pierwszy honorowy strzał oddała pani Marzenna. Ruszyły biegi! W przepięknej scenerii i jeszcze piękniejszej pogodzie wystartowało 345 młodych sportowców z powiatu bialskiego. Biegali oni na różnych dystansach, w 15 kategoriach wiekowych. Na mecie czekały na nich: dyplomy, medale, nagrody. Fundatorami tradycyjnie byli: Urząd Miasta w Terespolu, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej. Nasz gość honorowy – olimpijczyk Grzegorz Kotowski był mocno zapracowany: dekorował najlepszych, pozował do zdjęć, dokonał również wpisu do kroniki Klubu Olimpijczyka. Dziękujemy za obecność i ściskamy kciuki za udany start na XXII Igrzyskach! Wszyscy zawodnicy w dobrej kondycji dotarli do mety. Walczyli ze sobą i swoimi słabościami, natomiast najlepsi również z przeciwnikiem. Ważne, że wszystko odbywało się w duchu zasad fair play. Widać było podziw i uznanie dla przeciwnika, uścisk dłoni, czy wyrażające aprobatę i wsparcie poklepywanie po plecach. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sprawnej organizacji: sponsorom, służbie medycznej w osobach pani: Danusi Żądło i Elżbiety Wegiera, młodzieży Liceum w Terespolu, werblistom (Mateusz Skulimowski, Paweł Jarocki, Przemek Łuciuk) przygotowanym przez pana Tomasza Jezuita, gościom, a przede wszystkim Grzegorzowi Kotowskiemu, którego karierę sportową z uwagą śledzimy, wspieramy i gorąco kibicujemy. Trzymamy kciuki i powodzenia. Niezmiernie nam miło gościć młodego, pracowitego i ambitnego chłopaka. Sport jest Jego wielką pasją. Dzięki systematycznej, ciężkiej pracy świetnie godził go z nauką, a obecnie z pracą. To Ktoś, kogo stawiamy za wzór i namawiamy do naśladowania!

cheba dnia April 18 2013 20:08:17 0 Komentarzy · 873 Czytań · Drukuj
PROTOKÓŁ VI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PLALAT PROMUJĄCY IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI W 2014R
PROTOKÓŁ
VI KONKURSU PLASTYCZNEGO
NA PLALAT PROMUJĄCY IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI W 2014R


Jury w składzie:
1. Edyta Drobysz
2. Renata Nowicka
3. Krystyna Pucer
Po zapoznaniu się z pracami na konkurs jury zdecydowało co następuje: poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki, po raz pierwszy startowały dzieci ze szkoły w Tucznej.
W kategorii szkół podstawowych w klasach I – III przyznano wyróżnienie:
- Paulina Fedorczuk – Sp nr 2 Terespol
W klasach IV – VI przyznano: z uwagi na bardzo wysoki i wyrównany poziom:
Im – Marta Jarocka – Sp Tuczna, Natalia Marczuk – Sp Tuczna
IIm – Michał Papiński – Sp nr1 Terespol, Weronika Piwoni – Sp Tuczna
IIIm –Natalia Sokulska – Sp Tuczna, Mateusz Piwoni – Sp Tuczna
Wyróżnienia:
- Natalia Lipka – Sp Tuczna, Justyna Lipka – Sp Tuczna, Alicja Chwesiuk – Sp nr 1 Terespol, Stanisław Daniluk – Sp nr2 Terespol
Gimnazjum:
Im – Elżbieta Skwierczyńska – Gm Tuczna
Wyróżnienie:
Marlena Michalczuk – Gm nr2 Terespol
W Liceum bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Badalski, którego praca wykonana została techniką grafiki komputerowej – I miejsce
Wyróżnieni otrzymali ufundowane przez PKOL wspaniałe nagrody oraz dyplomy. Gratulujemy!

cheba dnia April 18 2013 20:04:42 0 Komentarzy · 908 Czytań · Drukuj
Terespol w 8 Półmaratonie Warszawskim-24 marca 2013r.
Terespol w 8 Półmaratonie Warszawskim


24 marca 2013r. po raz pierwszy w Polsce bieg uliczny ukończyło ponad 10 tysięcy osób. To symbol, on oznacza, że Polska dołącza do grona krajów (niewielkiego!) szczycących się pięciocyfrową frekwencją w biegach. Tak wielka liczba uczestników była powodem startu z dwóch jezdni mostu Poniatowskiego. Do biegu zgłosiła się rekordowa liczba, bo 13200 osób. Myślę, że głównie ze względu na warunki pogodowe na starcie stanęło 10142 osoby. Bieg ukończyły 10074 osoby, w tym 1892 kobiety. Tyle statystyki. W gronie startujących, pomimo przeraźliwego zimna nie zabrakło mieszkańców Terespola. Najlepiej, tradycyjnie zresztą wypadła Iza Trzaskalska, która w rozgrywanych Mistrzostwach Polski Kobiet zajęła, bardzo dobre, IV miejsce z czasem 1:15;56. Szkoda, że „dopiero” czwarte, tym bardziej, że poprawiła ubiegłoroczny rezultat. Terespolanie też reprezentowali swoje miasto, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że było nas mniej ( z różnych przyczyn ) niż w roku ubiegłym. Daliśmy z siebie wszystko, w dobrej kondycji, (mało tego!) poprawiając swoje wyniki życiowe, niektórzy walczyli również z chorobą, dotarliśmy do mety. Startowali oprócz Izy: Paweł Gregorczuk, Grzegorz Jakuszko, Bogdan Pietraszuk, Artur Michalczuk i Krystyna Pucer. Na mecie otrzymaliśmy przepiękne, niepowtarzalne medale, a bieg wygrał reprezentant Kenii, Mukele Martin. Do zobaczenia za rok, w większym gronie mieszkańców Terespola na trasie 9 Półmaratonu Warszawskiego, naprawdę warto!

cheba dnia March 25 2013 22:47:34 0 Komentarzy · 813 Czytań · Drukuj
Pokazy w gimnastyce artystycznej dziewcząt – piramidy – 21.03.2013r.
Pokazy w gimnastyce artystycznej dziewcząt – piramidy – 21.03.2013r.

Jak co roku, od 1991 – pierwszy dzień wiosny, to jednocześnie święto sportu w naszej szkole. Tego dnia powstają rzeczy niezwykłe! Startujące (y) dają popis swojej sprawności, poczucia rytmu i współpracy w grupie. W tym roku, po raz pierwszy wystartowała grupa chłopców z klasy VI, dziewczęta próbowały zaskoczyć jurorów również włączając do swoich występów pojedynczych chłopców, nietuzinkowe rekwizyty. Wszystkie starania spotkały się z aplauzem oglądających: młodzieży, nauczycieli i licznie zgromadzonych rodziców. Całość brawurowo poprowadził Marcin Gawryluk. Poziom pokazów był niezwykle wysoki, widać było, że wszystkie grupy włożyły bardzo dużo pracy, nic dziwnego, że efekt był taki, że dostarczył trudności jurorom w wytypowaniu najlepszych. Ostatecznie zapadły następujące decyzje:

Szkoła podstawowa:
I m – klasa IV : Magda Biłanicz, Weronika Czapska, Ola Dołęga, Ola Sobolewska, Agata Korzeniewska, Magda Mazurkiewicz, Paulina Kondera, Karolina Zajączkowska.
II m – klasa III: Paulina Kowal, Adam Marecki, Julia Niśioruk, Marta Wereniewicz, Patrycja Fedorowicz, Mateusz Dąbrowski, Nikola Mikitczuk, Eliza Stefaniuk, Paulina Stukanowa, Kazik Soczewka, Piotr Żmińczuk, Kamil Wróblewski, Oliwia Bojczewska.
Klasa VI: Łukasz Breczko, Albert Daniluk, Staś Daniluk, Bartek Gregoruk, Mateusz Iwaniuk, Mateusz Jakubiuk, Daniel Jarowicz, Jakub Kondera, Jakub Majczuk, Damian Nowak, Patryk Połuszański, Eryk Sawczyk, Mateusz Sawicki.

Gimnazjum:
I m – klasa I: Paulina Biłanicz,, Ola Byszko, Ola Gawryluk, Weronika Guziuk, Elżbieta Jowik, Jowita Korbal, Agata Kulhawczuk, Henryk Misiejuk, Józef Misiejuk, Ola Olszewska, Ola Wołoch.
Klasa II: Gabrysia Dołęga, Natalia Ferens, Daria Herlikiewicz, Anita Kabus, Marlena Michalczuk, Angelika Pieńkus, Monika Pietrusik, Ewelina Stefanowicz, Klaudia Stempniewska, Wioleta Stępień

Liceum:
I m – klasa I b: Klaudia Cielma, Alicja Łukasik, Zuzanna Roguska, Katarzyna Juszczuk, Marta Czech, Karolina Bernad, Aleksandra Kowal, Karolina Sobolewska.
Klasa II a: Katarzyna Barmosz, Anna Jakuszko, Paulina Nejman, Anna Mleczek, Magda Oleszczuk, Dominika Mikitczuk, Sylwia Parafiniuk, Ewelina Skrzypczak, Jowita Skulimowska, Natalia Stefaniuk, Dominika Wójtowicz.
II m – klasa III c : Kasia Chomicz, Justyna Trebik, Ala Marchlewska, Kasia Daniluk, Kaja Chwedoruk, Zosia Bielecka, Gabrysia Stefaniuk, Renata Drążek, Asia Łukaszuk, Róża Pietraszuk, Justyna Gutko, Aneta Kłoczewska, Agata Łukaszuk, Ada Marzec.
III m – klasa I a: Magda Aleksandruk, Klaudia Jakuszko, Ola Drobysz, Luiza Czulak, Agata Marzec, Małgorzata Skrzyszewska, Klaudia Trzaskalska, Patrycja Lewalska, Klaudia Piwniuk, Milena Kupryś.
IV m – klasa II b: Justyna Bednarczyk, Anna Głowacka, Kamila Mularska, Małgorzata Kowalska, Jowita Klujewska, Justyna Łazuga, Amelia Pawłowska, Paulina Stasiuk, Ada Zmińczuk.
Klasa III ab: Magda Benich, Beata Korneluk, Agnieszka Kozaczuk, Joanna Skrzypiec, Anna Babkiewicz, Karolina Chodzińska, Ewa Danieluk, Kasia Hodyniuk, Patrycja Hurman, Karolina Kwiatkowska, Joanna Lipowiecka, Anna Mazur, Karolina Mazurek, Monika Niczyporuk, Karolina Nitychoruk, Małgorzata Ostromecka, Michalina Postół, Monika Starzyńska.
Wszystkie grupy otrzymały dyplomy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.
Dziękujemy!


cheba dnia March 21 2013 22:01:08 0 Komentarzy · 1927 Czytań · Drukuj
Strona 24 z 40 << < 21 22 23 24 25 26 27 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch