Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiAugust 20 2024 01:21:54
Nawigacja
Strona G?ówna
Kategorie Newsów
Artyku?y
Galeria
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj

PKOL
ZSO1 Terespol
Ostatnie Artykuły
MISTZOSTWA ŚWIATA W ...
Zimowe Igrzyska Olim...
Letnie Igrzyska Olim...
MISTRZOSTWA EUROPY W...
Olipijczycy zamordow...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Klaudia
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
XIII Międzynarodowy Sejmik Klubów Olimpijczyka Regionalnych Rad Olimpijskich Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Szkół Polskich Olimpijczyków 13 – 15. 05. 2011r. – Białystok
XIII Międzynarodowy Sejmik Klubów Olimpijczyka
Regionalnych Rad Olimpijskich Polskiego Komitetu Olimpijskiego
i Szkół Polskich Olimpijczyków
13 – 15. 05. 2011r. – Białystok

Gospodarzem tegorocznego Sejmiku była Podlaska Rada Olimpijska. Uchodzi ona za jedną z najaktywniejszych w skali kraju. Skupia ludzi oddanych sportowi, młodzieży, sportowym ideałom. Uczestników powitał Prezes Podlaskiej Rady Olimpijskiej Janusz Kochan. Życzył owocnych obrad, pomyślności i miłych wspomnień z pięknego i gościnnego rejonu. Otwarcia Sejmiku dokonał Andrzej Kraśniki – Prezes PKOL. Jednocześnie złożył życzenia wszystkim uczestnikom ciekawych i owocnych obrad, a gościnnym gospodarzom pełnej satysfakcji z trudu włożonego w przygotowanie tego „olimpijskiego” spotkania. Jako kolejny zabrał głos Sekretarz Generalny PKOL – Adam Krzesiński, który przedstawił rolę Klubów Olimpijczyka i Szkół im. Polskich Olimpijczyków w krzewieniu idei olimpijskiej. Podziękował za pracę. Jednocześnie wymienił kilka najlepiej działających Klubów, których działalność inspiruje młodzież, aby zainteresować się sportem. Miło nam poinformować, że wśród wymienionych znalazł się? Klub Olimpijczyka z Terespola. To wielki zaszczyt!
W wieczornym bloku artystycznym wystąpili: Łukasz Łukasiewicz, formacja taneczna „Kadryl” i gwiazda wieczoru: Janusz Laskowski. W sobotę kontynuowaliśmy obrady plenarne. Zapoznaliśmy się z obiektami sportowymi miasta Białystok istniejącymi i planowanymi. Poznaliśmy przykłady wykorzystania wizerunku olimpijczyków w promocji miasta. Redaktor Henryk Urbaś dokonał prezentacji: przeżyjmy to jeszcze raz „ Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i Vancouver”. Wystąpili goście zagraniczni: Marian Kaczanowski zaprezentował dorobek Klubów Olimpijczyka Litwy, Roman Grzybowski na Ukrainie. Po południu mieliśmy okazję obejrzenia lekkoatletycznych zawodów sportowych z ceremoniałem olimpijskim. Uczestniczyliśmy również w wycieczce turystyczno – krajoznawczej do Białowieży, gdzie zwiedzaliśmy muzeum i rezerwat. W Skansenie Sioło Budy obejrzeliśmy program artystyczny - występy regionalne i uczestniczyliśmy w konkursie wiedzy olimpijskiej. W Pikniku Olimpijskim uczestniczyło 25 Olimpijczyków. Wśród nich: Wojciech Fortuna, Adam Krzesiński, Marian Sypniewski, Krystyna Danilczyk Zbawska, Marek Leśniewski, Irina Sziłowa, Aleksander Kuryłowicz.
Ostatni dzień pobytu, to również obrady plenarne, a zwłaszcza dyskusja. Zastanawiano się, co zrobić z Konkursami Wiedzy Olimpijskiej. Domagano się jasnych deklaracji ze strony PKOL, czy jest zainteresowany ich kontynuowaniem. Większe zainteresowanie i zaangażowanie powinno być również ze strony telewizji. Wiele słów zarzutu padło pod adresem Regionalnych Rad PKOL.
Zabierający kolejno głos dziękowali za przyjacielskie przyjęcie przez gospodarzy, za możliwość kontaktu z działaczami z Ukrainy i Litwy.
My również przyłączamy się do tych podziękowań. Poznałyśmy sportowy dorobek regionu, jego piękniejące obiekty i atrakcyjne walory turystyczne, wymieniłyśmy doświadczenia. Odświeżyłyśmy wcześniejsze i nawiązałyśmy nowe znajomości. Zabieramy ze sobą jak najlepsze wspomnienia.

Krystyna Pucer i Joanna Moździerz

cheba dnia May 22 2011 16:03:32 0 Komentarzy · 830 Czytań · Drukuj
BIEG PAMIĘCI SACHSENCHAUSEN
W ramach programu wymiany młodzieży w dniach od 29 kwietnia do czwartego maja 2011 r. grupa 10 uczniów liceum ogólnokształcacego w Terespolu z opiekunem i tłumaczem przebywała w Niemczech, w powiecie Oberhavel. Oprócz nas w projekcie uczestniczyły 2 grupy z Polski i 3 grupy niemieckie. Jeszcze w dniu przyjazdu do Neundorf zapoznaliśmy innych uczestników. Naszą grupę brawurowo przedstawił (oczywiście w języku niemieckim!) Marek Wróblewski. Następnego dnia kontynuowaliśmy wzajemne poznanie poprzez słowne animacje. Uczestnicy poznawali podstawowe zwroty językowe kraju partnerskiego poprzez zabawę. Po południu udaliśmy się do Vehlefans, do klubu sportowego Sportverein SG. Odbyliśmy tam wspólny trening z młodzieżą niemiecką. Gospodarze przedstawili mnóstwo ćwiczeń i zabaw przygotowujących do biegu. Wybraliśmy wspólną międzynarodową sztafetę. Po raz kolejny młodzież miała okazję poznania się, bawiąc się przy tym świetnie! Wieczorem Obejrzeliśmy wspólnie mecz piłki ręcznej pomiędzy HC Oranienburg, a HSV Hannover. Również dzięki naszemu dopingowi zwyciężyli gospodarze 27: 25. Pierwszego maja uczestniczyliśmy w złożeniu wieńców pod pamiątkową tablicą w obozie w Sanchsenchausen. Głównm zadaniem tego dnia było uczestnictwo w biegu. Wypadliśmy świetnie! W poszczególnych kategoriach wiekowych zajęliśmy miejsca:
1m – Małgorzata Ostromecka i Marek Wróblewski
2m – Adam Dobrowolski, Justyna Gutko, Barbara Ruba
3m – Dawid Pietrusik
4m – Cezary Sadowski
5m – Łukasz Trochimiuk
6m – Piotrek Chomiuk

10m – Krystyna Pucer – opiekun grupy
Nasza sztafeta drugi raz w długiej, 44 – letniej historii biegów zajęła pierwsze miejsce! Radość nasza była ogromna, a kończący sztafetę Czarek finiszował z biało – czerwoną flagą! Równie gorąco dopingowaliśmy „naszą” sztafetę mieszaną, w której biegli Alicja Marchlewska i Marek Wróblewski (przedtem biegał dystans 15,6 km, gdzie w ogólnej klasyfikacji zajął wysokie 12 miejsce!) zajęli drugie miejsce. Ogółem na starcie stanęło 400 uczestników. Wiał ostry, mało przyjemny wiatr, ale było słonecznie i ciepło. Na trasie dopingowali nas licznie zgromadzeni Niemcy. Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, najlepsi na poszczególnych dystansach kwiaty, puchary i medale, w poszczególnych kategoriach medale i kwiaty. Bieg służył nie tylko rywalizacji, ale zbliżeniu się między narodami i integracji. Udało się to organizatorom znakomicie. Przykładem jest wspólny finisz Alicji i Thomasa. Do strefy zmian dobiegli trzymając się za ręce i jednocześnie podali swoje pałeczki kolejnym zawodnikom. Ten fakt zauważony został również przez licznie zgromadzonych kibiców niemieckich. Drugiego maja ponownie pojawiliśmy się w Sanchsenchausen. Po obozie oprowadzała nas Elizabeth Burger, Polka od 36 lat mieszkająca w Niemczech. Młodzież zapoznała się z historią obozu, zwiedziła obiekty i muzeum. Na koniec odbyły się warsztaty dyskusyjne związane z tematem martyrologii więźniów obozów koncentracyjnych. Aktywny udział w dyskusji wzięła udział nasza młodzież, śmiało wyrażając swoje opinie. Po południu udaliśmy się do Hennigsdorf. Odwiedziliśmy „Małpi gaj”, gdzie uczestnicy mieli możliwość pokonywania różnych tras na wysokości. Pomiędzy drzewami rozciągnięte były liny, które tworzyły plątaninę różnych przeszkód w formie min.: mostów, drabinek, kładek, ścianek wspinaczkowych i zjazdów, nawet 150 metrowych. Poddani tym ciężki próbom musieliśmy oprócz przeszkód pokonywać często własne słabości, a przede wszystkim strach. W tych ekstremalnych warunkach po raz kolejny zdani byliśmy na wzajemną pomoc, współpracę, a jednocześnie naukę. Kolejny dzień, to zwiedzanie Berlina w grupach mieszanych, polsko – niemieckich. Każda z grup miała za zadanie dotarcie do 10 wyznaczonych miejsc, zdobycie określonych informacji i udokumentowanie pobytu zrobieniem zdjęcia w określonej pozie. Wieczorem spotkaliśmy się wspólnie, aby podyskutować i wyrazić opinie na temat organizacji przedsięwzięcia. Podsumowując cały pobyt nasza grupa wyraziła bardzo pozytywną opinię. Bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt z młodzieżą z Niemiec i innymi grupami z Polski. Zdobywaliśmy wiedzę, doskonaliliśmy znajomość języka i sprawność fizyczną Podczas biegu „daliśmy z siebie wszystko”. Godnie reprezentowaliśmy nasz region i Polskę. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży!

cheba dnia May 09 2011 20:18:47 0 Komentarzy · 870 Czytań · Drukuj
KOMUNIKAT KOŃCOWY III KATYŃSKIE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE TERESPOL 20.04.2011
KOMUNIKAT KOŃCOWY
III KATYŃSKIE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
TERESPOL 20.04.2011




cheba dnia April 22 2011 15:46:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 4138 Czytań · Drukuj
20.04.2011r – TERESPOL – III KATYŃSKIE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
20.04.2011r – TERESPOL – III KATYŃSKIE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Zawody zorganizowane przez Klub Olimpijczyka w Terespolu były inauguracją obchodów Powiatowych Dni Olimpijczyka i odbyły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Kamil Drabich, Dawid Gregoruk, Daria Herlikiewicz i Wioletta Stępień uroczyście wprowadzili flagę olimpijską. Mistrzyni województwa w biegach przełajowych, Weronika Guziuk zapaliła znicz olimpijski, a apel olimpijski odczytała Aleksandra Lewandowska. Głos zabrał dyrektor ZSO nr1 w Terespolu, pan Tomasz Oleszczuk. Przypomniał, że minął rok od feralnej soboty, 10 kwietnia, kiedy to rozbił się samolot, którym na rocznicowe uroczystości do Katania udawała się Polska delegacja na czele z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim. Wśród 96 ofiar tej tragicznej katastrofy znalazł się także Piotr Nurowski. Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zamierzał na katyńskim cmentarzu oddać hołd zamordowanym tam polskim Olimpijczykom. Zawodnicy, trenerzy, nauczyciele uczcili jego pamięć minutą ciszy. Oficjalnej inauguracji zawodów dokonał sekretarz miasta Terespol, pan Józef Paderewski. Organizatorzy podsumowali IV konkurs na Plakat Olimpijski. Przyznano pięć wyróżnień. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zdobyła Alicja Marchlewska z miejscowego liceum.
Przy pięknej, słonecznej pogodzie rozpoczęły się zawody. Niezwykle urozmaicona trasa wiodła przez sosnowy lasek. Dzieci i młodzież wystartowały w 15 kategoriach wiekowych. Na najlepszych na mecie czekały dyplomy, medale i puchary. Wręczali je znakomici goście na czele z burmistrzem miasta Terespol, panem Jackiem Danielukim i Przewodniczącym BSZS, panem Stanisławem Polaczukiem. Sponsorem, głównym fundatorem nagród był Urząd Miasta w Terespolu. Ogółem w zawodach wystartowało 416 zawodników i zawodniczek z powiatu bialskiego. Prowadząca zawody, Michalina Postół przypominała postacie Polskich Olimpijczyków zamordowanych w Katyniu: kpt. Józef Baran Bilewski – uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Amsterdamie w 1928 r w rzucie dyskiem, ppor. Marian Spoida – piłkarz, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, w 1924 r, ppor. Stanisław Urban - wioślarz – w Amsterdamie (1928) – IV miejsce, w Los Angeles, w 1932 r brązowy medal, Aleksander Marek Kowalski – hokeista – w Igrzyskach wystąpił dwukrotnie: ST. Moritz (1928) i Lake Placid (1932), Franciszek Brożek – reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (1924), Zdzisław Dziadulisk – startował w konkursie skoków przez przeszkody w Paryżu (1924), Zdzisław Kawecki – srebrny medalista w drużynie w WKKW w 1936 r w Berlinie, Kazimierz Boheński – najlepszy pływak okresu międzywojennego Polski, startował na igrzyskach w Berlinie.
Opiekę medyczną podczas trwania zawodów sprawowały, jak zawsze, niezawodne panie: Elżbieta Wegiera i Danuta Żądło. Natomiast młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu sprawdziła się podczas przygotowań i w czasie trwania imprezy. Dziękujemy!

cheba dnia April 22 2011 15:45:08 0 Komentarzy · 977 Czytań · Drukuj
2.04. 2011 r – Terespol – Dzień Otwarty
2.04. 2011 r – Terespol – Dzień Otwarty
Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy

Przyszli licealiści, w sobotę, 2 kwietnia bardzo licznie wzięli udział w zaproponowanych przez nas atrakcjach. Zwiedzali szkołę, zapoznali się z Kronikami Szkoły. Wzięli udział w konkursach interaktywnych: walki gladiatorów, strzelanie z łuku, siatkówka plażowa. Tradycyjnie bardzo dużym powodzeniem cieszyła się oferta nauczycieli wychowania fizycznego. Zaprezentowaliśmy osiągnięcia sportowe naszych uczniów w postaci pucharów i bogatych kronik sportowych. Główną atrakcją były pokazy piramid. Występy dziewcząt spotkały się z żywą, bardzo życzliwą reakcją gimnazjalistów. Równie wielkie brawa zebrali chłopcy podczas pokazu breakdance. W sali nr 6 odbyły się pokazy biologiczne i fizyczne. Frekwencja podczas nich była również bardzo duża, co świadczy o trafności naszej oferty.
Ten bardzo bogaty w atrakcji dzień zakończył konkurs strzelecki o Puchar Dyrektora Szkoły, Pana Tomasza Oleszczuka. Zwyciężyła, Małgorzata Kowalska.

cheba dnia April 08 2011 08:25:36 0 Komentarzy · 723 Czytań · Drukuj
30.03.2011r – MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE
30.03.2011r – MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE
NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I grupa: II grupa:
1. II a 1. I b
2. II c 2. II b
3. I c 3. III b

1 – 2 0 : 5

1 – 2 0 : 4

2 – 3 7 : 0

2 – 3 5 : 4

1 – 3 5 : 2

3 : 1 2 : 4
Półfinały:
II b : II a – 3 : 0
I b : II c – 5 : 2

Mecz o V miejsce:
I c – III b – 6 : 0
Mecz o III miejsce:
II a – II c – 1 : 3
Mecz o I miejsce:
II b – I b – 2 : 2 ( 2 : 3 ) w karnych
Ostateczna kolejno??:
I miejsce: I b
II miejsce – II b
III miejsce – II c
IV miejsce – II a
V miejsce – I c
VI miejsce – III b
Królem strzelców został Mateusz Butrym z klasy I!
W ogóle same wyniki i ostateczna kolejność poszczególnych klas jest sporą sensacją.
Żadnej z drużyn nie można odmówić woli walki i zaangażowania. Niestety albo stety górą młodość, radość, większe zaangażowanie i chyba większe umiejętności. Zastanawia również brak chłopców z klasy III c. Czyżby poczuli się już emerytami bez szans i wiary w zwycięstwo? Zdjęcia w galerii.

cheba dnia April 07 2011 00:00:29 0 Komentarzy · 740 Czytań · Drukuj
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
21.03.2011r. – PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
W ZSO NR1 W TERESPOLU NA SPORTOWO

Na początku odbył się pokaz w gimnastyce artystycznej – piramidy. Wystartowały dziewczęta w 9 grupach. Robiły wszystko, aby jak najlepiej się zaprezentować. Każda grupa miała swoją muzykę, do której starała się dobrać efektowne kroki taneczne i równie efektowne figury i ćwiczenia akrobatyczne. Dziewczęta wybrały stroje idealnie dopasowane do charakteru muzyki i całego pokazu, a niektóre starały się „wkupić” w łaski publiczności i rzucały cukierki w stronę publiczności. Na niewiele to się zdało! Jury w składzie:
B. Korzeniewski, A. Witkowicz i B. Tarasiuk oceniało bardzo profesjonalnie! Wyrównany i wysoki poziom pokazów nie ułatwił zadania, w związku z tym szanowna komisja sędziowska przyznała:
I miejsce:
Kl I c w składzie: K. Chomicz, J. Gutko, A. ?ukaszuk, R. Pietraszuk, R. Drążek,
A. Marchlewska, J. Trebik, A. Kłoczewska, J. Łukaszuk, B. Korneluk, G. Stefaniuk, S. Karczmarz, K. Daniluk, A. Marzec, Z. Bielecka, K. Chwedoruk.

II miejsce:
klasa II a: E. Sacharuk, A. Dejneko, G. Głuch, K. Jakuszko, A. Chmielewska, A. Wegiera, M. Łuciuk, M. Benich, K. Kupryś, M. Szewczuk, K. Brzezińska, A. Niedźwiedziuk, M. Butrym, K. Rydz,
B. Bandzarewicz
Klasa VI: G. Dołęga, S. Aleksandrowicz, N. Ferens, D. Herlikiewicz, A. Kabus, K. Kuźko, M. Michalczuk, A. Pieńkus, M. Pietrusik, K. Stempniewska, E. Stefanowicz,
W. Stępień

Klasa I a b I grupa: P. Tałan, M. Ostromecka, K. Mazurek, N. Labrenz, A. Mazur, K. Nitychoruk, P. Hurman, M. Starzyńska, K. Chodzińska, A. Piotrowska
III miejsce:

Klasa III b c: E. Bogusz, P. Chomiuk, J. Szumska, W. Stasiuk, A. Oleszczuk, M. Marchlewska, A. Pietraszuk, N. Ratajczyk, E. Stefaniuk, P. Wawryniuk, Wawryniuk. Wietraszuk, I. Zaremba, M. Zaremba, M Salomon
Klasa II b c:
K. Korneluk, B. Ruba, M. Knigawka, K. Wasiluk, K. Gaponiuk, A. Marchlewska, E. Badysiak, I. Socha, K. Szprychel, K. Demczuk, A. Jaroszuk
Klasa II a b: M. Benich, A. Kozaczuk, E. Danieluk, A. Szewczuk, K. Chodyniuk, A. Skrzypiec, K. Kwiatkowska, A. Jabkiewicz, M. Postół, M. Niczyporuk
Klasa V: A. Byszko, A. Lewandowska, A. Olszewska, W. Guziuk, D. Parafiniuk, A. Wołoch, D. Semeniuk, A. Kulhawczuk, E. Jowik, J. Korbal, P. Biłanicz, H. Dołęga, S. Jakuszko, K. Wróblewski, M. Warakomski
Klasa III a: A. Andrzejuk, M. Ciok, J. Drzażdżewska, M. Grom, R. Kopczyska, R. Krótkiewicz, P. Lewczuk, L. Narodosławska, K. Romaniuk, A. Rossa, M. Szaciłło, A. Szczepkowska, P. Tałan, M. Zań
Wszystkie dziewczęta otrzymały gromkie brawa od publiczności. Pani dyrektor Bożenna Król wręczyła wszystkim dyplomy oraz nagrody w postaci słodyczy.
W kolejnym konkursie popisywali się z kolei chłopcy. Zademonstrowali niezwykłe umiejętności w chodzeniu na rękach. Najdłuższy dystans w tej niezwykłej pozycji pokonał i jednocześnie zajął I miejsce: Marcin Gawryluk
II miejsce: Kamil Michalak
III miejsce: Cezary Zabłocki
IV miejsce: Artur Danieluk
V miejsce: Kamil Drabich
Konkurs rzutów za 3 punkty do kosza polegał na oddaniu w ciągu 30 sekund 9 rzutów z trzech różnych miejsc. W tej konkurencji bezkonkurencyjny okazał się: Karol Brzeziński przed Kamilem Barmoszem i Tomaszem Dejneko. Najlepsi chłopcy z obu konkursów otrzymali z rąk pani dyrektor dyplomy i słodycze.
Na zakończenie odbył się konkurs karaoke.
Ten niezwykły dzień przygotowali: Klub Olimpijczyka i Samorząd Uczniowski.


cheba dnia March 29 2011 08:18:58 0 Komentarzy · 753 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa Rejonu w piłce koszykowej dziewcząt - Biała Podlaska 24.02.2011
Mistrzostwa Rejonu w piłce koszykowej dziewcząt - Biała Podlaska 24.02.2011

II LO Biała Podlaska- IV LO Łuków 45:17
LO Terespol- LO Radzyń 12:21

Mecz o III miejsce
IV LO Łuków- LO Terespol 13:34

Mecz o I miejsce
II LO Biała Podlaska- LO Radzyń 55:16

cheba dnia March 01 2011 12:00:08 0 Komentarzy · 712 Czytań · Drukuj
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Chłopców 23.02.2011r
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Chłopców, 23.02.2011r.
Grupa I
I b – I a 12 : 4
I b – II b 0 : 18
I a – II b 4 : 21
Grupa II
I c – II c 7 :9
II c – III c 0 : 8
I c – III c 12 : 13

Mecz o I miejsce
II b – III c 15 : 5

Klasyfikacja Końcowa:
1m. Klasa II b: Majówka Sebastian, Dejneko Tomasz, Barmosz Kamil, Breczko Krzysztof, Harasimiuk Mariusz, Jakuszko Mateusz, Semeniuk Mateusz, Bliźniuk Adrian
2m. Klasa III c
3m. Klasa II c
4m. Klasa I b
5m. Klasa I c
6m. Klasa I a

cheba dnia March 01 2011 11:59:30 0 Komentarzy · 766 Czytań · Drukuj
17.02.2011R – TERESPOL – MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
17.02.2011R – TERESPOL – MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
LO Terespol – ZSE Międzyrzec – 21:15
LO Międzyrzec – ZS Małaszewicze – 9:5
Mecz o trzecie miejsce:
ZSE Międzyrzec Podl. – ZS Małaszewicze – 22:28
Mecz o pierwsze miejsce:
LO Terespol – LO Międzyrzec Podl. – 20:11
Ostateczna kolejność
I m – LO Terespol
II m – LO Międzyrzec Podlaski
III m – ZS Małaszewicze
IV m – ZSE Międzyrzec Podlaski

Powiat bialski w zawodach rejonowych w dniu 24.02 w Białej Podlaskiej reprezentować będą dziewczęta z LO Terespol w składzie: Paulina Lewczuk, Aurelia Rossa, Marta Grom, Marzena Łuciuk, Magdalena Benich, Róża Pietraszuk, Michalina Postół, Renata Drążek, Justyna Gutko. Powodzenia!

cheba dnia February 21 2011 11:35:39 0 Komentarzy · 826 Czytań · Drukuj
8.02.2011r. –Finał Powiatu Terespol w Piłce Koszykowej chłopców
8.02.2011r. –Finał Powiatu Terespol w Piłce Koszykowej chłopców

1. LO Międzyrzec Podlaski – LO Terespol - 28:23
2.Leśna Podlaska – ZSE Międzyrzec Podlaski – 28:10

O III miejsce:

3. ZSE Międzyrzec Podlaski – LO Terespol – 21:24

O I miejsce:

4. Leśna Podlaska – LO Międzyrzec Podlaski – 27:25

cheba dnia February 18 2011 11:10:15 0 Komentarzy · 696 Czytań · Drukuj
Strona 31 z 40 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2008 by patryk18duch